DAGMAR
Raná odrůda s vysokým výnosema podílem tržních hlíz,varný typ B.


Jolana
rezistentní rakovině brambor rase D1.Poloraná výnosná konzumní odrůda polopevné konzistence,varnýtyp B,vhodná pro přímý konzum, dlouhodobé skladování a zpracování na lupínky,hranolky,škrabce.


JULINKA


Kariera
KARIERA je poloraná konzumní odrůda s vysokým podílem tržních hlíz. Hlízy jsou oválné, očka mělká, slupka žlutá, dužnina žlutá.


Karin
KARIN je raná konzumní salátová odrůda s velmi dobrou stolní hodnotou, kterou si zachovává i v jarních měsících. Hlízy jsou oválné, vyrovnané tvarem i velikostí, očka mělká, dužnina sytě žlutá.


Keřkovské rohlíčky
KEŘKOVSKÉ ROHLÍČKY jsou poloranou konzumní odrůdou. Hlízy jsou velmi dlouhé, rohlíčkovité, očka mělká, slupka žlutá, dužnina světle žlutá.


Krasa
KRASA je velmi raná konzumní odrůda s vysokým výnosem a vysokým podílem tržních hlíz. Je vhodná také do sušších teplejších oblastí. Hlízy jsou krátce oválné, pěkného vzhledu, očka mělká, slupka hladká, žlutá, dužnina žlutá. Při zpracování v loupárnách vykazuje v


LADA
rezistentní háďátku bramborovému patotypu Ro 1 a rakovině brambor rase D1.Velmi raná konzumní odrůda s vysokým výnosem .


LILIANA
rezistentní háďátku bramborovému patotypu Ro 1.Velmi raná konzumní odrůda určená na nejranější termíny sklizně,vhodná pro mytí a balení..


Marcela
MARCELA je polopozdní až pozdní odrůda vhodná pro přímý konzum po celé zimní období. Hlízy jsou oválné, středně velké, mělká očka, slupka žlutá, dužnina sytě žlutá. Má vysoký podíl tržních hlíz a dobrou skladovatelnost.


Marketa
MARKETA je velmi raná konzumní odrůda vhodná do ranobramborářských oblastí pro letní a podzimní konzum. má velmi dobrou dynamiku nárůstu hlíz. Hlízy jsou velké oválné vyrovnané, slupka je žlutá, dužnina žlutá, očka jsou mělká.


Radana


: : Výběr z Galerie

Odrůda KrasaKE 201/6Odrůda MarcelaOdrůda OpavaKE 203/6Ing. Linhart - SRS